logo
Pİ PRE-SCHOOL

Pİ SPOR AKADEMİ VE SPOR KULÜBÜ 2010 YILINDA KURULMUŞ, KALİTELİ, GÜVENİLİR VE BİLİMSELLİĞE DAYALI SPOR EĞİTİMİNİ PRENSİP EDİNMİŞ BİR KURUMDUR.

2010 yılında kullanıma açmış olduğu Pİ Spor Kompleksi ile birlikte bünyesindeki tüm etkinlikleri tek çatı altında tek bir tesise alan spor kulübümüz, her yıl daha iyiyi, büyüyerek daha fazla bireye spor yaptırabilme amacını ve üst düzey eğitimle sportif başarıyı da yakalayabilme misyonunu yüklenmiştir.

Kulübümüze dahil olarak spor aktivitelerine katılmak isteyen çocuklar, antrenörlerin belirlediği yaş, yetenek ve istek kriterlerine bakılarak hafta içi ve hafta sonu olmak üzere çalışmalara katılabilmektedirler. Antrenörlerimiz gözetiminde çalışan, eğitim gören çocuklar arasında gerekli ilerlemeyi kaydedenler, kendi yaş gruplarında kulüp takımlarını oluşturmaktadır. Branşlarına göre gerekli donanıma sahip bulunan antrenörlerimiz öncelikle “alt yapıya önem verme” misyonumuza örnek bir biçimde her şeyden önce çocuklara spor kültürünü benimsetmekte ve spor sevgisini kazandırma konusunda yetenekli eğitimcilerdir.

Kulübümüz bünyesinde sayıları giderek artan takım grubu, çalışma grubu ve de spor okulu grubu öğrencilerimiz eğitimlerine devam etmektedir. Eğitim kalitemiz, elde edilen başarılar, kaliteli ve hijyenik tesisimiz ve gördüğümüz ilgiye paralel olarak artan sporcu sayımıza daha iyi hizmet verebilmek için yeni spor tesisleri oluşturulmasına katkıda bulunmak, yaz spor okullarını geliştirmek, yaz ve kış kampları düzenleyerek sporla ve farklı branşlardaki eğitimlerle öğrencilerin tatillerini faydalı bir şekilde geçirmelerini sağlamak da hizmetlerimiz ve geleceğe yönelik planlarımız arasındadır.

VİZYONUMUZ

Hareket etmekten keyif alacak ve hareketin sağlık yönlerini farkına varacak, ülke sporuna katkıda bulunabilecek spor bilinci ve kültürüne sahip nesiller yetiştirmek.

MİSYONUMUZ

Çocuklarımızın temel spor ve eğitim programları ile fiziksel gelişimini desteklemenin yanı sıra, erken yaşlarda sağlıklı yaşamanın en temel koşulu olan spor konusunda bilinçlendirmeyi, sporun yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olduğunu göstermeyi hedefleyen bir kulübüz.

ÜCRETSİZ
Deneme derslerimize katılın. Takımımızın parçası olun.
ÖN KAYIT
sincan dershane eryaman odtülülerkızılay dershane ankara dershane